REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

vrtići u Splitu

• Gost @ 19.04.2006, 10:45

Da li u Splitu postoji vrtić koji radi po programu "korak po korak"? Ja sam mama curice koja bi trebala krenuti u vrtić najesen i sada kada su upisi imam dilemu u koji vrtić bih je upisala. Nije mi toliko bitna blizina koliko kvaliteta programa ali ne znam na koji način mogu doći do informacija o vrtićima a da se ne svede sve na "rekla-kazala". Ako "korak po korak" vrtić još i ne postoji u Splitu da li ima odgajatelja koji pohađaju tečajeve pa namjeravaju u budućnosti napraviti nešto po tom pitanju. Bila bih vam zahvalna na bilo kakvoj informaciji.
    Srdačan pozdrav iz Splita
    mama Petra

• helena @ 20.04.2006, 10:30

Mama Petra,
    hvala Vam što se interesirate za kvalitetan odgoj i obrazovanje Vašeg djeteta. U Splitu smo tijekom protekle tri godine održali oko osam seminara za odgajatelje sa područja Splitsko-dalmatinske županije. No, broj educiranih odgajatelja nije nužno povezan i sa samom kvalitetom njihova rada. Naime, da bi se zaista dogodile kvalitetne promjene u radu odgajatelja, nužno je nakon edukacije timski uvoditi elemente metodologije Korak po korak, raditi zajedničke osvrte na elemente primijenjene u praksi. Dakle, sve je proces i zahtijeva veliku volju, angažman i puno rada odgajatelja i stručnih suradnika vrtića. No, kvaliteta na kraju ipak najviše ovisi o samom odgajatelju koji radi u grupi. Bilo bi značajno da kažete koje je dobi Vaše dijete i prema kojem naselju u Splitu gravitirate. To će mi olakšati da Vam preporučim određeni vrtić ili odgajateljicu. Velik broj odgajatelja dječjih vrtića Radost, Kremenko i Marjan je pohađalo naše edukacije, a tijekom ovog mjeseca kreće edukacija u vrtiću Cvit mediterana. Ukoliko imate i sasvim osobnih nedoumica u vezi upisa Vašeg djeteta možete me kontaktirati putem osobnog maila: helena@korakpokorak.hr Veliki pozdrav!

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

newsletter

korak po korak je program metoda poučavanja usmjerenih na dijete

7. travnja 2020.
3.256.921 posjeta