REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

Testiranje - koncentracija

• Gost @ 28.09.2007, 09:26

Željela bih dijete odvesti na kompletnu obradu,naime ide u II razred i koncentacija mu je slaba.Zanima me gdje bih to mogla obaviti u Splitu?

Iskreno zahvaljujem

• Gost @ 30.09.2007, 18:29

Mislim da je, ukoliko škola ima stručnu službu, najbolje krenuti od škole. Tražite razgovor s učiteljicom i stručnom službom te neka Vas upute na psihologijsko testiranje. Inače, mislim da u Splitu na dječjem odjelu u bolnici možete obaviti testiranje.

• Gost @ 12.11.2007, 12:08

draga mama, ja sam mama jedne djevojcice s posebnim potrebama iz trogira. u splitu mozete obaviti psihologijsko testiranje u bolnici kod bolnicke psihologice kao i u centru za djecu s poteskocama na mejama. psihologice s kojima imam dobro iskustvo su prof marinovic i prof maja kandijas plejic. obje rade u centru na mejama.
    ukoliko se pokaze da vam dijete zaista ima poteskoca s koncentracijom, one ce vas upititi dalje na adrese na kojima cete dobiti potrebnu pomoc.

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

seminari za škole

Rijeka, 30.11.2019. Upravljanje razredom
raspored radionica
prijavni list
Split, 7.12.2019. Formativno procjenjivanje - ocjenjivanje koje učenika motivira na učenje
raspored radionica
prijavni list
Rovinj, 25. i 26.10. 2019. Poučavanje djece kojoj je hrvatski drugi jezik
raspored radionica
prijavni list

seminari za vrtiće

Bjelovar, 16.11.2019. Praćenje razvoja djeteta i planiranje uz pomoć razvojnih mapa
raspored radionica
prijavni list
Zagreb, 25. i 26.10.2019. Metoda Persona Doll za rad s djecom na uvažavanju različitosti
raspored radionica
prijavni list

newsletter

korak po korak je program metoda poučavanja usmjerenih na dijete

18. listopada 2019.
3.154.658 posjeta