REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

STRUČNI ISPIT PEDAGOG

• Gost @ 26.04.2009, 14:53

Pozdrav svima i pohvala stranici!
    Zanima me ako netko od vas ima iskustva sa stručnim ispitom pedagoga u vrtiću. Bilo kakve informacije su dobrodošle. Ubrzo mi se približava ispit,ali sam prilično "izgubljena" obzirom na to da ne poznajem nikog tko je bio da bi mi dao bilo kakvu informaciju o tome (nemam puku predodžbu o tome kako izgleda,od čega se sastoji...). u slučaju da netko zna gdje bi mogla doći do tih informacija (osim kod mentorice ;-), bila bi mu zahvalna.
    Lijep pozdrav

• Gost @ 16.01.2010, 17:24

evo pozdrav....konačno sam uspjela uci na forum..

• Gost @ 14.10.2012, 21:13

Ima li koja dobra duša koja može podijeliti najnovije informacije sa stručnog ispita za pedagoge u vrtiću? Hvala!

• Gost @ 14.10.2012, 21:16

Ima li koja dobra duša koja može podijeliti najnovije informacije sa stručnog ispita za pedagoge u vrtiću? Hvala!

• Gost @ 14.10.2012, 21:16

Ima li koja dobra dusa koja moze podijeliti najnovije informacije sa strucnog ispita za pedagoge u vrticu? Hvala!

• Gost @ 14.10.2012, 21:17

Ima li koja dobra dusa koja moze podijeliti najnovije informacije sa strucnog ispita za pedagoge u vrticu? Hvala!

• Gost @ 14.10.2012, 21:20

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

seminari za škole

Edukacija za voditelje Zajednica učenja
raspored radionica
prijavni list