REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

STRUČNI ISPIT !!!!

• mala @ 16.02.2008, 21:49

Zna li netko koliki je najkraći razmak između pismenog i usmenog dijela stručnog ispita. Znam kada mi je pismeni dio,ali nitko mi nije javio kada je praktični i usmeni dio ispita. Zanima me koliko ću dana imati za pripremu praktičnog djela ispita?

• znatizeljna @ 17.02.2008, 00:54

Ja sam pismeni pisala u srijedu i odmah poslije pismenoga ides u pedagoginje na dogovor kada ti odgovara usmeni i prakticni dio. U St-u je usmeni isti dan kad i prakticni, tj. prvo ides na prakticni pa na usmeni. Znaci, pisala u srijedu, hiospitirala 1 dan u ponedjeljak, u srijedu dosla na konzultacije s mentorom i u cetvrtak imala prakticni od 8 do 12 pa na usmeni pola sata.

• mala @ 17.02.2008, 16:26

Blago tebi,sve je iza tebe!!!!

• majaa @ 04.10.2008, 23:38

Mene zanima može li se stručni ispit polagati u Zg,iako sam iz Slavonije, jer nikako ne želim polagati u Osijeku kod "cijenjene" S.T. koja je sve samo ne savjetnik!(negdje je u svoj toj ambiciji izgubila bonton i odnos koji bi trebala imati s odgojiteljima pripravnicima)
    Kakva parodija!

• Gost @ 03.11.2008, 06:06

oko tjedan dana traje pauza od pismenog do praktične aktivnosti, a usmeni je odmah nakon praktične aktivnosti.

"Mene zanima može li se stručni ispit polagati u Zg,iako sam iz Slavonije, jer nikako ne želim polagati u Osijeku kod "cijenjene" S.T. koja je sve samo ne savjetnik!(negdje je u svoj toj ambiciji izgubila bonton i odnos koji bi trebala imati s odgojiteljima pripravnicima)
    Kakva parodija!"

na žalost, to nije usamljeni slučaj da stručni suradnici podcijenjuju rad odgajatelja.
    ja bi na tvom mjestu nazvala agenciju za odgoj i obrazovanje pa bi njih to pitala, ako oni ne znaju odgovor, možda bi te mogli uputiti nekome tko bi ti mogao pomoći.
    sretno!!

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

seminari za škole

Rijeka, 30.11.2019. Upravljanje razredom
raspored radionica
prijavni list
Split, 7.12.2019. Formativno procjenjivanje - ocjenjivanje koje učenika motivira na učenje
raspored radionica
prijavni list
Rovinj, 25. i 26.10. 2019. Poučavanje djece kojoj je hrvatski drugi jezik
raspored radionica
prijavni list

seminari za vrtiće

Bjelovar, 16.11.2019. Praćenje razvoja djeteta i planiranje uz pomoć razvojnih mapa
raspored radionica
prijavni list
Zagreb, 25. i 26.10.2019. Metoda Persona Doll za rad s djecom na uvažavanju različitosti
raspored radionica
prijavni list

newsletter

korak po korak je program metoda poučavanja usmjerenih na dijete

18. listopada 2019.
3.154.609 posjeta