REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

Šta sa odgajateljima koji imaju dvogodišnji studij

• bra @ 25.02.2007, 16:02

Poštovani,
    Zanima me da li je po Bolonjskom procesu predviđena mogućnost da odgojitelji koji imaju dvogodišnji studij završe naknadno treću godinu studija?
    I još jedno pitanje- Da li se završeni tečaj Korak po korak upisuje u radnu knjižicu?
    Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!
    Branka

• helena @ 27.02.2007, 13:59

Draga Branka, koliko je meni poznato mislim da ne postoji dogovorena prohodnost sa druge na treću godinu studija. No važno je reći da za funkcioniranje na tržištu rada u Hrvatskoj i Europi, završeni je dvogodišnji studij jednakovrijedan kao i trenutni trogodišnji studij. Odgajatelji koji su završili dvogodišnji studij nisu obvezni upisivati treću godinu. Mislim da trenutno učiteljski i pedagoški fakulteti ne nude dodatan program treće godine. Završena edukacija iz metodologije Korak po korak se ne upisuje u radnu knjižnicu, jer to nije formalno nadoškolovanje već stručno usavršavanje odgajatelja i učitelja. Važno je da reći da naše potvrde o stručnom usavršavanju supotpisuje Agencija za odgoj i obrazovanje pa vam ono nosi bodove u stručnom napredovanju u zvanju. Toliko, pozdrav!

• Gost @ 27.02.2007, 16:48

Zahvaljujem Vam na odgovoru!
    Branka

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

seminari za škole

Rijeka, 30.11.2019. Upravljanje razredom
raspored radionica
prijavni list
Split, 7.12.2019. Formativno procjenjivanje - ocjenjivanje koje učenika motivira na učenje
raspored radionica
prijavni list
Rovinj, 25. i 26.10. 2019. Poučavanje djece kojoj je hrvatski drugi jezik
raspored radionica
prijavni list

seminari za vrtiće

Bjelovar, 16.11.2019. Praćenje razvoja djeteta i planiranje uz pomoć razvojnih mapa
raspored radionica
prijavni list
Zagreb, 25. i 26.10.2019. Metoda Persona Doll za rad s djecom na uvažavanju različitosti
raspored radionica
prijavni list

newsletter

korak po korak je program metoda poučavanja usmjerenih na dijete

18. listopada 2019.
3.154.644 posjeta