REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

sportska igraonica

• Gost @ 28.06.2006, 00:05

Zna li netko za kakvu sportsku igraonicu za predškolsku djecu na području Zagreba?Mom sinu (4,5) treba prilika za druženje i rekreaciju kroz sudjelovanje u grupnim igrama s puno kretanja, a za sada mislim da nije spreman za treniranje nekog sporta. U vrtiću koji pohađa , na žalost, ne rade ništa tog tipa.

• helena @ 28.06.2006, 12:06

Dragi tata, u vrtićima postoje sportske igraonice (kraći) I sportski vrtići (cjelodnevni programi). Cjelodnevne sportske programe u okviru redovnog vrtića možete naći u vrtiću Vjeverica (na Mihaljevcu), Jarun i Dječja igra (Dubrava). Mislim da od slijedeće godine kreće i u DV Medveščak. U vrtiću bi trebalo pitati ima li mogućnosti dijete uključiti samo na sportski program, takvu opciju možete dogovoriti u DV Dječja igra a u ostalim vrtićima trebate pitati, ne mogu Vam sa sigurnošću reći. Ne znam u kojem vremenskom periodu biste krenuli s ovim programom jer pred ljeto se program radi smanjene prisutnosti djece ukida a ponovno počinje na jesen. Program je koncipiran tako da sadržava osnovne elemente sportova a bazira se na prirodnim oblicima kretanje (puzanje, provlačenje, skakanje, trčanje, penjanje I sl.) pa djeca s radošću sudjeluju u ovom programu. Javite ukoliko trebate dodatne informacije. Pozdrav!

• Gost @ 15.08.2006, 15:40

evo jedna u koju je moj dvogodišnjak išao prošle godine, a ići će i ove.
    to je mislim i jedina igraonica u koju primaju dvogodišnjake (naravno sa njima su prisutni i roditelji u grupi)
    www.educarena.com

• dijana @ 15.08.2006, 21:46

helena, kako si shvatila da to piše tata?

• helena @ 18.08.2006, 09:21

hm, dobro pitanje. Poruka je došla još u 6. mjesecu pa se ni ne sjećam, no mislim da mi se tata obratio i mailom. Ne isključujem opciju da sam pogriješila

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

seminari za škole

Rijeka, 30.11.2019. Upravljanje razredom
raspored radionica
prijavni list
Split, 7.12.2019. Formativno procjenjivanje - ocjenjivanje koje učenika motivira na učenje
raspored radionica
prijavni list
Rovinj, 25. i 26.10. 2019. Poučavanje djece kojoj je hrvatski drugi jezik
raspored radionica
prijavni list

seminari za vrtiće

Bjelovar, 16.11.2019. Praćenje razvoja djeteta i planiranje uz pomoć razvojnih mapa
raspored radionica
prijavni list
Zagreb, 25. i 26.10.2019. Metoda Persona Doll za rad s djecom na uvažavanju različitosti
raspored radionica
prijavni list

newsletter

korak po korak je program metoda poučavanja usmjerenih na dijete

18. listopada 2019.
3.154.592 posjeta