REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

Špancirfest

• buba @ 07.07.2007, 12:20

Pozdrav svima,

eto, nakon višemjesečnih nastojanja dobili smo termin našeg nastupa na "festivalu uličnih šetača".Otvorila sam novi naslov da malo napravim reklamu i našem, jedinstvenom festivalu koji se tradicionalno događa krajem osmog i početkom devetog mjeseca.Mi,varaždinci i godišnje odmore planiramo uklapajuć u njih i ostanak u našem prekrasnom gradu u navedenom periodu. Doista cijeli grad desetak dana živi na ulici.Nitko ne kuha kod kuće već se jede na ulici,predstave na svakom koraku i za sve uzraste.Sve Vas veselo pozivam da posjetite pitoreskni Varaždin baš u tom periodu. Morate se zaljubiti na prvi pogled u naš grad. Za one iz Zagreba putovanje autoputom traje 45 minuta, malo više od sata autobusom i vlakom.Morate saznati što su languši....i na kraju,al ne manje, već više važno:pozivam Vas da 27.8 i 29.8. posjetite štand Dječjeg vrtića Biškupec na kojem će moji predškolci prodavat svoje uratke od keramike koje su marljivo stvarali tijekom godine.Napominjem na kraju da će vaša kupnja naših uradaka pomoći da dođemo do dugo željene i neophodno potrebne nam peći za keramiku do koje nastojimo doći već duže vrijeme.Lijepi pozdrav i vidimo se na Špancirfestu,

• Sonja @ 29.08.2007, 07:29

Onda... kak je bilo?

• buba @ 29.08.2007, 17:32

jooooj,jedva sam čekala da me to netko upita!!!Bilo je prekrasno!!!!Mogla bih Vam svima o protekla dva dana pisati slijedećih dvadeset!Dakle, mi smo doista prodavali svoje uratke, ali najljepše je od svega prepuno srce danas ujutro dok dojmovi još po mojoj glavi lete ko leptiri! Po svjedočenju "mojih" roditelja djeca nisu spavala noć prije od uzbuđenja.Sašila sam im pregače od žutice s natpisom našeg vrtića, "cimer" nam je bio šarenih keramičkih slova, sami štand je bio dražestan. Da su naši roditelji s radovima vlastite djece zadovoljni,to znamo,ali nama su se SVI divili u nevjerici što djeca mogu napraviti.Dakle, žao mi Vas je svih koji još niste došli u Varaždin što možete do kraja slijedećeg vikenda još ispraviti.Špancirfest je prekrasan,malo nam je vrijeme loše, ali dobra volja nas drži iznad kišnih oblaka!
    Na kraju,pokušat ću svoje emocije spustiti na zemlju samo toliko da Vas izvjestim i o kontaktima koje sam uspjela ostvariti:pozvani smo na Kajkavijadu,manifestaciju koju organizira Društvo naša djeca u Varaždinskim Toplicama u jedanaestom mjesecu, ponuđeno nam je djelomično sponzorstvo peć,a i jedan ljubazan gradski vijećnik nam je obećao lobiranje kako bi što prije peć stigla u naš vrtić. Dakle,sama sreća!Sad Vas sve lijepo pozdravljam i odlazim ponovno iznad oblaka!
    Pusa svima!
    PS: imam fotke sa štanda pa mi recite gdje ih mogu staviti da vidite moje male trgovce i keramičare.

• Gost @ 30.08.2007, 09:50

Bok Buba, ja sam se nažalost s malim vratila s mora tek 27. a jučer nisam uspjela nagovoriti muža na odlazak radi utakmice, no obećao mi je da ćemo ići u subotu. Vidjela sam program. Izvrsne vijesti za pećnicu! Čestitam! Pošaljite mi slike na mail: helena@korakpokorak.hr da ih vidim (barem 2-3), pa ću vidjeti mogu li ih gdje staviti. Nadam se lijepom vremenu u subotu. Pozdrav! Helena

• Gost @ 30.08.2007, 14:47

Bravo, samo naprijed! Gdje ima volje, naći će se i načina... :-)

• buba @ 30.08.2007, 21:50

Zaboravila sam još jednu važnu stvar:bilo je upita iz jedne škoe iz sesveta i jednog privatnog vrtića iz varaždina da im dođem malo pokazati kak se radi u glini što je mene baš razveselilo i na što sam rado pristala.Čula sam i da se na današnjem sastanku upravnog vijeća moje ustanove spomenulo i peć i mogućnosti kupnje iste.Hi,hi,hi,ne vidite me,al smijem se od uha do uha od sreće!bude nekaj od nas!

• Gost @ 01.09.2007, 23:40

Buba, hvala još jednom na dobrodošlici i gostoprimstvu na Špnacirfestu. Keramički sat koji su klinci izradili sam već stavila u sinovu sobu iznad kreveta i svima nam se sviđa Guštali smo u dobroj muzici, intresantnim štandovima, dobroj atmosferi..a stavili smo nekaj i u škrabicu - za peć. Pozdrav! Helena

• buba @ 02.09.2007, 15:26

Draga Helena,
    žao mi je da nismo mogli još malo špancirati ali ima vremena.Vidimo se nekom drugom prilikom.I hvala za škrabicu.Još se puni.Lepi pozdrav,

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

seminari za škole

Rijeka, 30.11.2019. Upravljanje razredom
raspored radionica
prijavni list
Split, 7.12.2019. Formativno procjenjivanje - ocjenjivanje koje učenika motivira na učenje
raspored radionica
prijavni list
Rovinj, 25. i 26.10. 2019. Poučavanje djece kojoj je hrvatski drugi jezik
raspored radionica
prijavni list

seminari za vrtiće

Bjelovar, 16.11.2019. Praćenje razvoja djeteta i planiranje uz pomoć razvojnih mapa
raspored radionica
prijavni list
Zagreb, 25. i 26.10.2019. Metoda Persona Doll za rad s djecom na uvažavanju različitosti
raspored radionica
prijavni list

newsletter

korak po korak je program metoda poučavanja usmjerenih na dijete

18. listopada 2019.
3.154.640 posjeta