REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

Pripravnica

• jaca @ 06.11.2006, 19:09

Lijepi pozdrav svim dragim kolegicama!Diplomirala sam u 9 mj.ove godine i imala sreću da sam već s 1.10. započela svoj pripravnički staž.Prvih mjesec dana je iza mene!Osjećam se jako dobro i svakodnevno nailazim na podršku starijih kolegica i moje mentorice.Stažiram u mlađoj odgojnoj skupini u kojoj smo se odlučili za projekt pod nazivom "Igra pedagoški neoblikovanim materijalom", pa vas molim za savijet gdje bih mogla pronaći zanimljivih aktivnost za dijecu ovoga uzrasta(nekakve web stranice, literatura i sl.)?Puno vas sve pozdravljam iz Vukovara!

• chokolada @ 07.11.2006, 22:49

odličan priručnik je"Kad djeca pišu, broje računaju"- neobične igre običnim materijalima od Edite Slunjski
    sretno!

• helena @ 08.11.2006, 13:44

Drugi priručnik također vrlo koristan je "Bogatstvo materijala kao izvor dječje spoznaje" autora ROTHSCHILD, Judith. Navedeni priručnik potražite u biblioteci ili knjižnici vrtića. Lijep pozdrav!

• Gost @ 13.11.2006, 14:11

Od srca zahvaljujem!Lijepi pozdrav iz Vukovara!

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

seminari za škole

Rijeka, 30.11.2019. Upravljanje razredom
raspored radionica
prijavni list
Split, 7.12.2019. Formativno procjenjivanje - ocjenjivanje koje učenika motivira na učenje
raspored radionica
prijavni list
Rovinj, 25. i 26.10. 2019. Poučavanje djece kojoj je hrvatski drugi jezik
raspored radionica
prijavni list

seminari za vrtiće

Bjelovar, 16.11.2019. Praćenje razvoja djeteta i planiranje uz pomoć razvojnih mapa
raspored radionica
prijavni list
Zagreb, 25. i 26.10.2019. Metoda Persona Doll za rad s djecom na uvažavanju različitosti
raspored radionica
prijavni list

newsletter

korak po korak je program metoda poučavanja usmjerenih na dijete

18. listopada 2019.
3.154.582 posjeta