REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

predškola

• Gost @ 17.01.2010, 12:54

zanima me,ima li netko od kolegica odgojiteljica da vodi predškolu pri osnovnoj školi i prijavljena kao djelatnica Ministarstva školstva?Udogovoru sam i sa općinom i sa ravnateljicom,ali ne znam mogu li tražiti da budem djelatnica u školi?

• Gost @ 11.03.2010, 01:15

Čuj mislim da pri školama u Istri ima dosta takvih primjera. Probaj u Školskom priručniku okrenuti koji broj (piše ti da je predškola pri osnovnoj školi) i pitati odgajatelje koji rade tamo na koji način su prijavljeni. Možeš i malo pogledati Zakone o predškolskom odgoju i osnovnoškolskom obrazovanju, a ako to sve ne upali nazovi pravnu službu u Ministvarstvu znanosti, obr i sporta i pitaj za savjet. Pozdrav i sretno optimistici

• Gost @ 15.03.2010, 18:30

ODGOVOR PIŠEM TREĆI PUT,ALELUJA I NIKAKO DA GA POŠALJEM. HVALA GOSTU NA ODGOVORU , VEĆ SAM JADNA MISLILA DA SE MOJE PITANJE VIDI SAMO NA MOM RAČUNALU HA-HA-HA.O PREDŠKOLI ĆU KASNIJE, SADA IDEM PROSLAVITI PRVI ODGOVOR . HVALA GOSTU, OD SADA SI MOJ POČASNI GOST! OPTIMISTICA

• Gost @ 18.03.2010, 17:29

Veronika, drago mi je da sam tvoj gost Je li upalilo? I meni se dogodilo da mi se odgovori obrišu i nekad i nisam imala snage pisati ponovo. No drago mi je kada pomoć stigne tamo gdje treba. Budi pozdravljena! H

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

seminari za škole

Edukacija za voditelje Zajednica učenja
raspored radionica
prijavni list