REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

POZIV ZA SUDJELOVANJE U SEMINARIMA

• Nives @ 23.08.2007, 11:54

Ukoliko se želite uključiti u neke od edukacija koje organizira Pučko otvoreno učilište Korak po korak, pozivamo Vas da nam što prije pošaljete prijavnicu. Time ćete si osigurati sudjelovanje, a nama omogućiti da što prije organiziramo seminare u Vašem gradu ili županiji. O terminima održavanja seminara bit ćete osobno obaviješteni.
    Prijavnicu možete preuzeti s naše web stranice ili ju na zahtjev možete dobiti faxom. Ispunjenu prijavnicu nam pošaljite faxom na broj 01/4854 022 ili na e-mail adresu maja@korakpokorak.hr
    Korak po korak tim Vam želi uspješnu pedagošku/školsku godinu 2007./2008.!

• Gost @ 30.08.2007, 17:18

Ja se želim uključiti!! Imam pripravnički i položen stručni ispit, ali nisam trenutno zaposlena u DV. Mogu li se i ja prijaviti? Pozdrav

• Gost @ 02.09.2007, 20:29

Možete.
    Srdačno,
    Nives Milinović
    ravnateljica

• tina @ 01.11.2007, 19:05

Imam pitanje vezano za edukaciju za mentore. Moja kolegica i ja radimo u vrtićkom 10-satnom programu. Svake godine imamo volonterku tj.pripravnicu uključenu u proces polaganja stručnog ispita,koja u vrtiću boravi cijelu godinu i smatramo ju "trećom" kolegicom. Mi nismo "službene" mentorice niti mentorice uopće ali osjećamo odgovornost prema tim mladim kolegicama koje kod nas imaju prvi susret s odgajateljskim ulogama i uče se komuniciranju s djecom, i prolaze kroz više situacija za učenje nego kod prijavljenog mentora za stručni ispit.Refleksivna praksa i instrumentarij s Naprednog su nam jedini pokazatelji kvalitete tog poučavanja.Zanima nas je li ovaj seminar namijenjen samo mentorima ili i "običnim" odgajateljima? Postoji li edukacija koju preporučujete kao nadogradnju na Napredni seminar? Hvala!

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

newsletter

korak po korak je program metoda poučavanja usmjerenih na dijete

2. lipnja 2020.
3.300.147 posjeta