REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

Pokretanje studija u Rijeci

• Gost @ 18.03.2010, 16:11

Poštovani kolege i kolegice, s veseljem Vas pozivam na stranice Učiteljskog fakulteta u Rijeci koji će u 4. mjesecu pokrenuti razlikovni program za odgojitelje koji su završili dvogodišnju višu školu, a imaju namjeru nastaviti formalno obrazovanje.Konačno se za našu struku otvara vertikala u formalnom obrazovanju što je po mom mišljenju neobično važno obzirom na značaj posla kojim se bavimo.Na stranicama fakulteta biti će dostupne detaljnije informacije o načinu i uvjetima studija,pa Vas pozivam da pratite novosti i da Vas se što više uključi u nastavka svog obrazovanja. Sretno i lijepi pozdrav, Buba

• Gost @ 18.03.2010, 17:25

Buba, dobre vijesti se brzo šire. I mene je Jasna Krstović jučer nazvala i potvrdila mi dobre vijesti Veselim se. Dobila sam i obavijest od udruge odgajatelja KOOD u kojem stoji da će se sve informacije o mogućnostima obrazovanja dobiti u četvrtak, 25.3.2010. u 18 sati u svečanoj dvorani Međimurskog veleučilišta (1. kat) kada će gost Udruge biti profesorica Učiteljskog fakulteta Rijeka, dr.sc. Jasna Krstović. Svi koji idu na ovu stranu put Varaždina mogu doći po frišku hrpicu informacija. Molim sve koji su zainteresirani da mi kratak sažetak dogovora pošalju na mail kako bismo ih objavili u časopisu Dijete, vrtić, obitelj. Pozdrav, Helena

• Gost @ 20.03.2010, 22:19

Bok Helena, idem u četvrtak u čakovec jer se imam namjeru upisati.Poslije ću se javiti s iscrpnijim informacijama.Unaprijed molim za pomoć:moram napuniti auto s kolegam ili kolegicama s područja Vž-Zg koji su zainteresirani za nastavak studija, a u svrhu smanjenja troškova. Lijepi pozdrav, buba

• Gost @ 23.03.2010, 09:48

Kronologija ...tek,još doduše ne znamo kakvi su uvjeti budućeg studija u RI,al već čujem da se s područja VŽ interesira samo nekolicina kolegica i jedan kolega.Godinama se žalimo kako u struci nemamo vertikalu u formalnom obrazovanju i sad kad nam se izvjesno ta mogućnost ostvaruje,e,sad se traže izgovori:em,smo prestare,em nam ne će naše matične kuće priznati stupanj obrazovanja, em moramo kupiti ove godine novu kuhinju....Vičem na glas:postavite prioritete! Možda ovaj čas ne vidite konkretnu kapitalizaciju svog budućeg školovanja,ali Vas sve skupa uvjeravam da se ULAGANJE U VLASTITO OBRAZOVANJE SIGURNO ISPLATI!I još jedno,netko je pametan već davno rekao da su napretku razvojuprepreke samo strah i sram:strah od neuspjeha i sram od okoline.Budite proaktivni!Sve Vas voli, buba P.S. U četvrtak navečer stavljam najsvježije informacije o studiju!

• Gost @ 24.03.2010, 15:20

za bubu ....i ja se slažem!Postavimo prioritete-putovala bih u Čakovec!Ima li mjesta u autu¨?66478122

• Gost @ 25.03.2010, 20:24

Bok dragi moji, evo,ovaj tren sam se vratila s predavanja koje je održala dr.sc.Jasna Krstović,profesorica na Učiteljskom fakultetu u Rijeci.Moram reči Da je dr.Krstović održala jedno nadahnuto informativno predavanje kroz koje smo saznali slijedeće: prijave za razlikovni studij (30 ETSC) primaju se zaključno s 27.ožujkom,dakle još samo dva dana. Razlikovni studij obuhvaća 6 kolegija, predavanja su organizirana petkom poslijepodne i subotom ujutro počevši od 16. travnja pa sve do 16. srpnja .Kroz taj period biti će organizirani ispitni rokovi pa shodno tome sredinom srpnja bi marljivi studenti priču s Razlikovnim studijem trebali privesti kraju. Veselim se i jako sam uzbuđena i nadam se da će Vas biti što više.Za detaljnije informacije molim posjetite stranice ufri i kliknite na cjeloživotno učenje. Lijepi pozdrav svima osim administratoru: i nadalje se mogu prijavljivati samo kao gost na ovom forumu,a zapravo sam kao doma!?! moj mail je sedlar.andreja@gmail.com pa nek mi se administrator molim javi da mi pomogne otkolniti poteškoće. P.S. molim isto tako da mi se na gornji mail javi kolegica koja je ostavila broj koji ni uz najbolju volju nisam mogla dobiti.Nešto nedostaje ili je nečega previše?!U autu ima mjesta!!I Vaša Buba

• Gost @ 25.03.2010, 20:36

Buba moja, probat ću riješiti ovu nedoumicu s administratorom pa ti javim. Hvala ti na ekspresnom izvješću, ti si naša mrak žena. Bila sam danas s Jasnom jer smo imale sastanak uredništva (by the way Dijete, vrtić, obitelj slavi 15. godišnjicu neprekidnog rada pa nismo stigle puno razgovarati o novima i stoga ti se zahvaljujem na ovoj informaciji, stavit ćemo je u vijesti narednog broja. Pozdrav veliki!!!! helena

• buba @ 26.03.2010, 20:35

Draga Helena, to, da sam mrak žena tvrdi i muškarac mog života, no to iz njegovih usta ni izdaleka ne zvuči kao kompliment!?! Hvala za pomoć administratora pa, eto,nisam više gost. Danas predala papire i ako sve bude u redu, a nema razloga da ne bude, za tjedan dana postat ću opet studentica! U 47. godini. Ovo meni naravno nije važno, ali bi moglo biti važno kolegicama koje su desetak (ili više) godina mlađe i koje misle da su prestare za studiranje. Niste prestare!Baš ste "taman", u kojoj god životnoj dobi bile! Imam tri sigurne putnice, a kako su dvije em mlađahne em vitke, stanu nam u auto još dvije putnice. Po ovom tempu, računam da će auto do sutra popodne biti pun. Dakle, zadnji poziv.... Voli Va Vaša

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

seminari za škole

Rovinj, 25. i 26.10. 2019. Poučavanje djece kojoj je hrvatski drugi jezik
raspored radionica
prijavni list

seminari za vrtiće

Zagreb, 25. i 26.10.2019. Metoda Persona Doll za rad s djecom na uvažavanju različitosti
raspored radionica
prijavni list

newsletter

korak po korak je program metoda poučavanja usmjerenih na dijete

17. rujna 2019.
3.137.246 posjeta