REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

Početni seminari za odgojitelje u Splitu?

• Gost @ 30.10.2006, 15:20

Molim vas da me informirate ovim putem kada se planiraju početni seminari za odgojitelje na području Splite.Naime namam sreću da radim u državnom vrtiću pa da mogu jednostavno posegnuti za informacijama koje se tamo nude na teme stručnog usavršavanja..Znam još nekoliko odgojitelja koji bi se rado uključili u vašu edukaciju. Naime mnogi od nas koriste vašu preporučenu literaturu, no činjenica je da bi bilo poželjno i korisno učiti od Vas . Unaprijed hvala Palčica

• Gost @ 30.10.2006, 16:11

ne mogu točno reći kada će krenuti uvodni vrtićki seminari u Splitu jer zasad imam nekih deset prijavnica, a seminar organiziram kada sakupimo grupu od otprilike trideset polaznika. Dva napredna vrtićka seminara u Splitu kreću i njihovi su termini već dogovoreni. Predlažem da se zajedno sa kolegicama koje su zainteresirane za uvodni seminar dogovorite i da pošaljete prijavnice a ja ću voditi brigu o tome da vas na vrijeme obavijestim o početku seminara. Drago mi je da se služite literaturom, ne znam imate li uvid i u naš časopis “Dijete, vrtić, obitelj”, svakako vam ga preporučam. Pozdrav vama i vašim kolegicama iz privatnih vrtića u Splitu.

• helena @ 30.10.2006, 16:13

Oprostite nisam se prijavila da znate s kim ste razgovarali. Obratite se telefonom ako imate dodatnih pitanja. S poštovanjem,

• Gost @ 30.10.2006, 16:55

Hvala na ovako brzom odgovoru. Obavijestit ću kolegice i u dogledno vrijeme Vas kontaktirati.
    Palčica

• chokolada @ 07.11.2006, 22:53

molim odgovor kada kreću napredni seminari u Splitu i kolika je cijena? Vrtić nije baš pri novcu pa sumnjam da će mi uplatiti, a nisam trenutno ni ja, samo me zanima koliko? Hvala

• helena @ 08.11.2006, 13:49

Napredni seminari u Splitu kreću 18.11. u subotu od 9-15 h u Dv Radost, a 2. grupa nakon toga kreće 19.1. u petak u DV Ružmarin, objekt Cvita Mediterana. Cijene svih naših seminara izložene su na našem webu u poglavlju Program Korak po korak/ Program za vrtiće. Lijep pozdrav!

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

newsletter

korak po korak je program metoda poučavanja usmjerenih na dijete

7. travnja 2020.
3.256.820 posjeta