REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

MOLIM VAŠU POMOĆ!!!

• Gost @ 24.02.2007, 23:16

Maloprije sam pročitala poruku studentice treće godine predškolskog odgoja koja ne zna kako upisati poslijediplomski studij. Naime, i ja imam taj problem. Pročitala sam vaš savijet i zanima me na koji sveučilišni preddiplomski studij prijeći, koji je najsrodniji našem području zanimanja (djeca)??? Unaprijed zahvaljujem!!!!

• Gost @ 26.02.2007, 12:05

Dobar dan. Poslali ste poziv u pomoć (!!!), pa sam mislila da vam je sigurno važno dobiti povratnu informaciju i da vapite za odgovorom. Dakle, vidjeli ste u prethodnom odgovoru da službene prohodnosti nema. Prema mojem mišljenju srodni studiji su - studij pedagogije ili studij psihologije. No, naravno Vi trebate promisliti jeste li spremni na taj angažman i želite li proći sve kolegije u okviru četverogodišnjeg studija. Prema mom mišljenju četvorogodišnji studij daje šire sliku o načinu funkcioniranja odgojno-obrazovnog studija i općenito o razvoju djeteta, pa ga dakako preporučujem. No odluka je naravno na Vama. Pozdrav!

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

seminari za škole

Rijeka, 30.11.2019. Upravljanje razredom
raspored radionica
prijavni list
Split, 7.12.2019. Formativno procjenjivanje - ocjenjivanje koje učenika motivira na učenje
raspored radionica
prijavni list
Rovinj, 25. i 26.10. 2019. Poučavanje djece kojoj je hrvatski drugi jezik
raspored radionica
prijavni list

seminari za vrtiće

Bjelovar, 16.11.2019. Praćenje razvoja djeteta i planiranje uz pomoć razvojnih mapa
raspored radionica
prijavni list
Zagreb, 25. i 26.10.2019. Metoda Persona Doll za rad s djecom na uvažavanju različitosti
raspored radionica
prijavni list

newsletter

korak po korak je program metoda poučavanja usmjerenih na dijete

18. listopada 2019.
3.154.616 posjeta