REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

molim pomoć_pripravnik odgojitelj

• Gost @ 25.09.2009, 08:44

Poštovani,
    na samom početku zahvalit ću se na fantastičnim temama na ovom forumu...sve skupa vratilo mi je nadu da postije osobe koje ulažu u svoje znanje...
    na prvom mjestu zamolila bih Vas da mi pomognete oko informacija koje trebam obzirom na to da od idućeg tjedna počinjem raditi u privatnom dječjem vrtiću kao pripravnik...kako uopće mogu znati za bilo kakve edukacije obzirom da za sada koliko znam jedino državni vrtići ulažu u edukaciju svojih zaposlenika. Cijela godina je predamnom i bojim se da ako se sama ne uključim u proces educiranja da ću jednostavno puknuti...osoba sam koja voli uvijek ići dalje, djeca su za mene neiscrpan poticaj koji nas uči mnogočemu novome, obožavam rad sa djecom...al se bojim pasivnog utjecaja u privatnom vrtiću i toga da ću godinu dana stagnirati u svom obrazovanju...
    Svi znamo da me čeka i stručni...za koji bi voljela biti vrhunski pripremljena...voljela bih zbog sebe puno toga naučiti...pa bi mi bilo kakve informacije bile od velike koristi...
    inaće sam iz Zagreba ...veliki pozdrav

• Gost @ 07.10.2009, 19:49

Poštovana, Agencija za odgoj i obrazovanje organizira krajem mjeseca tri stručna skupa za odgajatelje pripravnike. Pogledajte termine na njihovu webu pa se prijavite. Vjerujem da ćete na seminaru dobiti puno korisnih informacija. Pozdrav!

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

seminari za škole

Rovinj, 25. i 26.10. 2019. Poučavanje djece kojoj je hrvatski drugi jezik
raspored radionica
prijavni list

seminari za vrtiće

Zagreb, 25. i 26.10.2019. Metoda Persona Doll za rad s djecom na uvažavanju različitosti
raspored radionica
prijavni list

newsletter

korak po korak je program metoda poučavanja usmjerenih na dijete

17. rujna 2019.
3.137.237 posjeta