REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

mate

• zadar @ 18.09.2009, 20:40

molim vas da mi se javi netko tko je primjenio priču o mati na roditeljskom sastanku

• Gost @ 22.09.2009, 23:58

Mislite na onu priču JSVLJIS iz seminara o Razvoju pozitivne slike o sebi kod djece? Što vas zanima u vezi primjene? Ja sam primijenila na roditeljskom.

• Gost @ 23.09.2009, 13:20

super . da to je ta priča
    i kako je to djelovalo na roditelje?
    i zanima me kako si kidala papir , ja vježbam ali ne ispadne mi dobro
    unaprijed hvala

• Gost @ 23.09.2009, 15:07

Pa stvar je dosta osjetljiva i sama znaš kakav efekt ima priča na ljude. Važno je da netko drugi čita (kolegica) priču a ti crtež djeteta držiš ispred sebe u ravnini glave. Važno je da to probate nekoliko puta.

Dok trgaš "dijete" to treba raditi s naglaskom na zvuk cijepanja (u nekim trenucima brzo u nekima u odnosu na priču sporo).

Kad završiš, malo ostavi ljudima da razmisle no nemoj ih predugo držati u lošem osjećanju.

Važno je da poslije toga napraviš analizu pitanjima -
    Kako se ovo dijete osjećalo?
    Jeste li se prepoznali u nekoj od situacija .. i sl.

Nakon toga im ponudi prijedloge kako se zapravo može utjecati na poboljšanje slike o sebi kod djeteta kako bi izbjegli ovakve situacije.

Javi kako je prošlo. Sve dobro isplaniraj i probaj sa kolegicom prije nego što izvedeš jer stvar je vrlo osjetljiva. Pozdrav!

• Gost @ 25.01.2010, 19:22

zanima me dali je neko radio mape djece , ja sam nešto počela ali bi isto trebala koji savjet,ili još bolje dali se negdje može vidjeti ta mapa

• Gost @ 25.03.2010, 20:38

Pa javi u kojem si gradu pa možemo organizirati razgledavanje mapa

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

seminari za škole

Rovinj, 25. i 26.10. 2019. Poučavanje djece kojoj je hrvatski drugi jezik
raspored radionica
prijavni list

seminari za vrtiće

Zagreb, 25. i 26.10.2019. Metoda Persona Doll za rad s djecom na uvažavanju različitosti
raspored radionica
prijavni list

newsletter

korak po korak je program metoda poučavanja usmjerenih na dijete

17. rujna 2019.
3.137.257 posjeta