REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

Korak po korak(Dubrovnik)

• *sponza* @ 12.05.2006, 11:56

Nakon završenog naprednog stupnja Korakovog seminara,
    nakon isčitanih svih tema na Korakovom forumu zaista mogu zaključiti koliko sam privilegirana i zapravo sretna što sam kao jako mladi odgajatelj dobila priliku da zvršim
    Korakov seminar za odgajatelje.
    Prethodni vikend samo završili sa naprednim dijelom seminara i gospodja teta predavačica nas je na kraju zamolila da iznesemo onako ukratko u par rečenica naše dojmove sa cjelokupnog seminara.. Nisam se iznenadila tim što smo sve više manje bile izrazito zadovoljne onim što smo čule i aktivnostima u kojima smo sudjelovale te nam sada sada preostaje samo to primjenjivati u praksi..
    Zapravo ovaj utisak želim podijeliti ovdje na forumu što sam sama sebe
    iznenadila kada sam započela govoriti svoje dojmove skoro pa se nisam mogla zaustaviti

>Dragocjeno>:-bogatstvo stručnih informacija i materijal
    (Sve teme koje smo obradjivali predavačice su direktno sa sobom donosile materijal i samim tim smo na licu mjesta upoznate vizualno i riječju o čemu se zapravo radi;zatim Kurikulum i sl.)
    -način izlaganja i atmosfera općenito
    (direktni kontakt sa predavačicom a u isto vrijeme odgajateljicom koja nam je zadane teme potkrijepljivala dogadjaima iz vlastitog iskustva i rada ili iskustva kolegica)
    -pravilo:NEMA GLUPIH PITANJA!

Dakle,eto samo mali report iz Dubrovnika i sve pohvale Koraku
    Te bi svima savjetovala ako mu se ikada pruži prilika da pohadja Korakove seminare da to svakako i uradi...
    Svima srdačan pozdrav!!!

• helena @ 12.05.2006, 13:25

Strašno mi je važno čuti mišljenje mladih odgajatelja o našoj edukaciji. Hvala Ti na svim ovim stvarno pohvalnim riječima. Mogu samo reći da se strašno trudimo i važno nam je da svaki sudionik seminara uhvati barem nešto što će ga potaknuti da radi kvalitetne pomake i izmjene u svojoj praksi. Zadovoljna reportom iz Dubrovnika, prenijet ću Tvoje pohvale domaćinima i trenericama! Veliki pozdrav!

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

newsletter

korak po korak je program metoda poučavanja usmjerenih na dijete

7. travnja 2020.
3.256.882 posjeta