REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

glazbeni vrtić

• luna103 @ 30.01.2008, 19:07

pozdrav, želim započeti suradnju s vrtićem i držati glazbene radionice, ako netko ima iskustva molim da me uputi
    hvala

• helena @ 09.02.2008, 22:46

Luna, vidim da vam se dugo nitko ne javlja. Osobno nemam puno savjeta no predlažem da se javite Elviri i Renatu Happ koji se bave izvođenjem seminara iz područja glazbe po vrtićima u Hrvatskoj. Obratite im se na mail koji ćete naći na njihovoj stranici http://www.happah.com/ Lijep pozdrav!

• buba @ 11.02.2008, 20:23

Bila sam prošli tjedan na jednom njihovom seminaru i oduševili su me svojim entuzijazmom s jedne strane i inovativnošću s druge strane.Još uvijek se u vrtićima glazba "radi" na konvencionalan način: djeca sjede u krugu dok odgojiteljica pjeva ili u boljem slučaju svira neku pjesmicu.Ova pak radionica pokazuje da se s djecom može raditi na puno prirodniji način.Hapovi su izdali i odličan priručnik s pripadajućim cd-om pa Vam ga toplo preporučujem.
    Lepi pozdrav,

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

seminari za škole

Rijeka, 30.11.2019. Upravljanje razredom
raspored radionica
prijavni list
Split, 7.12.2019. Formativno procjenjivanje - ocjenjivanje koje učenika motivira na učenje
raspored radionica
prijavni list
Rovinj, 25. i 26.10. 2019. Poučavanje djece kojoj je hrvatski drugi jezik
raspored radionica
prijavni list

seminari za vrtiće

Bjelovar, 16.11.2019. Praćenje razvoja djeteta i planiranje uz pomoć razvojnih mapa
raspored radionica
prijavni list
Zagreb, 25. i 26.10.2019. Metoda Persona Doll za rad s djecom na uvažavanju različitosti
raspored radionica
prijavni list

newsletter

korak po korak je program metoda poučavanja usmjerenih na dijete

18. listopada 2019.
3.154.613 posjeta