REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

donacije

• buba @ 11.03.2007, 19:18

Lijepi pozdrav,
    odgojiteljica sam u vrtiću i djeci često nudim glinu kao likovni tehniku u čemu oni uistinu uživaju.Ovog trena se u Zagrebu zatvara Svjetska izložba male i minijaturne keramike na kojoj su djeca iz mog vrtića imala izložene radove za što su dobila i posebno priznanje kao najmlađi sudionici izložbe što me posebno veseli.Ali, nije sve tako idilično:mi naime nemamo peć za keramiku a vrtić nam je ne može kupiti.Zanima me da li netko ima neki pametan savjet kako da dođem do te peći putem donacija.Bila bih zahvalna za konkretne prijedloge.Sve vas lijepo pozdravljam,buba

• Gost @ 12.03.2007, 08:15

A koliko košta peć? Ima nas još koje to zanima...

• buba @ 12.03.2007, 14:21

peć košta cca 12 tisuća kuna

• Gost @ 12.03.2007, 14:45

Možda ovdje:
    http://www.donacije.info/

• buba @ 12.03.2007, 20:12

nisam još otišla na stranicu ali unaprijed puno hvala!

• helena @ 13.03.2007, 13:16

Buba, koliko se sjećam peć za keramiku su nabavili i u vrtiću Cvrčak u Zagrebu, mislim da je bila riječ o donaciji. Obratite se kroz Udrugu odgajatelja Editi Rogulj, mislim da Vam ona može reći koji je bio njihov put do ove dragocjene naprave. Želim Vam peć koja će odgovarati Vama i djeci s kojom radite

• buba @ 13.03.2007, 14:08

Poštvana gđa Helena,
    zahvaljujem Vam na savjetu.Vidim da stvarno pratite što se događa na Vašim stranicama.Molim Vas broj od gđe Rogulja ili adresu Udruge,
    lijepi pozdrav
    buba

• Gost @ 13.03.2007, 14:46

http://www.udruga-odgajatelja.hr

Uključite se!

• buba @ 01.05.2007, 20:07

Pozdrav svima,
    dakle, nismo još uspjeli riješiti našu peć za keramiku ali sam optimist jer sam se javila na tri natječaja za donaciju pa mi sad držite svi skupa fige da to upali. U međuvremenu su dva lokalna lista pisala o nastupu moje djece na Svjetskoj izložbo keramike i u pregovorima sam s turističkom zajednicom grada Varaždina da nam sponzoriraju nastup na Špancirfestu.(Usput, to je manifestacija koja se svake godine krajem kolovoza održava u Varaždinu i sve pozivam da nas posjete jer Varaždin deset dana živi na svojim ulicama.Program je stvarno bogat i raznolik i ljudi se stvarno "španciraju".) Kako su moja djeca jako marljiva, već smo napravili dovoljno keramičkih ogledala i satova da izađemo s njima na štand.Na taj način planiram skupiti nešto sredstava a ostatak imam vjeru dobiti od jednog od tri spomenuta sponzora.Držite fige da uspijem!
    Lijepi pozdrav svima,
    buba

• Gost @ 06.05.2007, 16:54

Buba, svi držimo fige da se peć nabavi. Špancirfest nam je vrlo poznat i ako možeš pošalji nam datum svog "nastupa" da dođemo i pomognemo kupnjom proizvoda Kad ima toliko energije, peć će sigurno doći Pusa i pozdrav!

• Gost @ 21.05.2007, 19:03

Malo lamntacije:očita je koncentracija pozitive na ovom forumu;nisam,naime dosad nigdje doživjela ovakovu podršku, što mi vraća ponekad poljuljani optimizam i entuzijazam!Zahvaljujem vam svima na tome.Za datum našeg nastupa na Špancirfestu je još rano ali i dobra namjera mi puno znači.Što se tiče prodaje naših proizvoda mislim da nam plasman ne će biti nikakav problem jer našim roditeljima već sline cure na vure i špigle koje im ne želim prodavati prije spomenutog Špancirfesta.Tempiranje je važan faktor:zamislite čuđenje ostalih izlagača kad naša roba "plane"!?! Moram malo misliti i na marketing,ne?!
    Još jednom,sve vas skupa pozdravljam a peć bu već stigla u naš vrtić.Na ovaj ili onaj način,
    lijepi pozdrav
    buba

• buba @ 05.06.2007, 20:08

dragi moji,
    Podravka nam nije dala novčiće za peć.Šteta,ali idemo dalje...mi bi zagorci rekli: još ne bumo bacili puške f kuruzu! Dakle, marljivo pripremamo proizvode za špancifest na kojem ćemo, kako se samouvjereno već dulje hvalim prodati sve do zadnjeg komadića,a onda u trgovinu po peć. Lijepi pozdrav svima,
    buba

• Gost @ 06.06.2007, 11:32

Sram bilo najveću prehrambenu industriju!

... a kad budete na Špancirfestu imali štand, osim izrađevina za prodaju stavite i "škrabicu" (napravite ju sami) na kojoj napišite PRILOZI ZA KERAMIČARSKU PEĆ! Ne bude dost, ali malo po malo... Sretno!

• buba @ 06.06.2007, 19:03

Super ideja! Istina, ne bude za peć, ali za početak....Mislim si ako nešto skupimo sami možda nam se i vrtić smiluje pa nam nešto doda.... i tako, sanjam ja lijepo! Marljivo mjesimo i pečemo, onda malo na godišnji i lijepo friški i odmorni stižemo na špancirfest ! I još sam isplanirala dječici sašiti nekakve zgodne pregače...Pa nek netko ne stane na štandu! Htjela bi ga vidjeti!
    Lepi pozdrav svima,

• buba @ 27.06.2007, 15:54

javila se nama i raifajzenbank...ništa....ali mi preporučaju da se javima na jesen u slijedećem natječaju. Još čekam odgovor zabe u 7.mjesecu.
    Nemreju oni mene tak lako strgati!
    Pozdrav i držite fige!

• buba @ 28.07.2007, 18:15

Dragi moji,
    tek da budete u tijeku: i Zaba nas je odbila....no, ne moram ni reći da je volja u reciprocitetu! Idemo dalje, još je ostalo nešto uspješnih firmi u varaždinu na koje planiram "napad" u jesen nakon špancirfesta...i nadalje držite fige! Lijepi pozdrav,

• Gost @ 22.12.2008, 08:26

buba, znam da je puno vremena prošlo od teme, ali jeste nabavili peć za keramiku

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

seminari za škole

Rijeka, 30.11.2019. Upravljanje razredom
raspored radionica
prijavni list
Split, 7.12.2019. Formativno procjenjivanje - ocjenjivanje koje učenika motivira na učenje
raspored radionica
prijavni list
Rovinj, 25. i 26.10. 2019. Poučavanje djece kojoj je hrvatski drugi jezik
raspored radionica
prijavni list

seminari za vrtiće

Bjelovar, 16.11.2019. Praćenje razvoja djeteta i planiranje uz pomoć razvojnih mapa
raspored radionica
prijavni list
Zagreb, 25. i 26.10.2019. Metoda Persona Doll za rad s djecom na uvažavanju različitosti
raspored radionica
prijavni list

newsletter

korak po korak je program metoda poučavanja usmjerenih na dijete

18. listopada 2019.
3.154.593 posjeta