REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

[bez naslova]

• Gost @ 18.10.2007, 16:17

molim vas kada će započeti uvodni seminar za vrtiće u Splitu?

• Nives @ 23.10.2007, 12:07

U siječnju će se uvodni vrtićki seminar održati u Makarskoj, pa im se možete priključiti, pošaljite nam prijavnicu. Ako Vam to nije zgodno možete pričekati seminar u Splitu kojeg planiramo za proljeće, no to još nije sigurno. No, i u tom slučaju nam pošaljite prijavnicu da Vas imamo na listi zainteresiranih, a o datumu ćemo Vas obavijestiti kad budemo znali više.

Srdačan pozdrav,
    Nives Milinović
    ravnateljica

• Gost @ 23.10.2007, 18:55

da li znate točno u siječnju kada će početi pošto ja od 7.01.-12.o1.moram na vježbe s mojim djetetom?Barem ako znate od koje polovice siječnja?Hvala

• Palčica @ 27.10.2007, 16:47

Poštovana Nives,
    i ja sam zainteresirana sam za uvodni seminar u Splitu na proljeće. Pošto troškove planiram podmiriti sama, zanima me postoji li mogućnost plaćanja u obrocima ( 2-3 obroka ).
    Hvala !

• Nives @ 29.10.2007, 13:55

Seminar u Makarskoj je odgođen za početak sljedeće godine, datumi još nisu određeni, no mislim da je važno spomenuti da se seminar održava tijekom tri vikenda (ne nužno uzastopna), petkom poslije podne i subotom.
    Što se plaćanja tiče, postoji mogućnost plaćanja u obrocima, a nastojimo da sve bude plaćeno do kraja seminara. Kako se seminar obično protegne kroz dva mjeseca, onda to zapravo znači dvije rate.
    Zahvaljujem vam na interesu, srdačan pozdrav!

Nives Milinović
    ravnateljica

• Palčica @ 29.10.2007, 16:36

Hvala na odgovoru. Nisam zainteresirana za Makarsku jer mi je to fizički neizvodivo ali ću se svakako uključiti Splitu u dogledno vrijeme.
    Još jednom, hvala!

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

newsletter

korak po korak je program metoda poučavanja usmjerenih na dijete

7. travnja 2020.