REYN-Hrvatska

Članak 28.

REYN-Hrvatska

[bez naslova]

• Gost @ 31.07.2008, 08:20

Lijep pozdrav svima. Molila bih vas da mi odgovorite mogu li ja kao školovani trener na kineziološkom fakultetu otvoriti djecju igraonicu sa sportskim sadržajima i kome bih se mogla javiti u slucaju realizacije takve ideje? Unaprijed vam se puno zahvaljujem.

• helena @ 04.08.2008, 11:47

Poštovana, pretpostavljam da je pitanje u gornjem postu, također Vaše. Razlog zbog kojeg dugo ne odgovaramo na pitanja ovog tipa, leži u činjenici da savjetovanje u vezi otvaranja privatnih igraonica, vrtića.. naprosto ne ulazi u naše područje djelovanja i nije u skladu s misijom naše ustanove. Ako pogledate ranije otvorene teme, vidjet ćete obilje pitanja ove tematike – pogledajte razna iskustva, vjerojatno ćete dobiti neke od informacija. Prije nego krenete, svakako se upoznajte sa Zakonom o predškolskom odgoju (http://www.nn.hr/clanci/sluzbeno/1997/0152.htm; http://www.nn.hr/clanci/sluzbeno/2007/3135.htm). Za sve specifičnosti rada molim Vas, obratite se Ministarstvu znanosti, prosvjete i športa – Odjel za predškolski odgoj. S poštovanjem,

• Gost @ 21.08.2008, 23:11

Lijep pozdrav i samo da se zahvalim na informaciji u vezi otvaranja sportske igraonice.....jos samo da dodam da ona poruka nakon moje s naslovom "kakooo" ipak nije bila moja. Poštovanje.

Brzi odgovor

Prepiši znakove:

Brza prijava

Kor. ime: Lozinka:

Početna stranica
Korak po korak na Facebooku

forum

kontakti

seminari za škole

Rijeka, 30.11.2019. Upravljanje razredom
raspored radionica
prijavni list
Split, 7.12.2019. Formativno procjenjivanje - ocjenjivanje koje učenika motivira na učenje
raspored radionica
prijavni list
Rovinj, 25. i 26.10. 2019. Poučavanje djece kojoj je hrvatski drugi jezik
raspored radionica
prijavni list

seminari za vrtiće

Bjelovar, 16.11.2019. Praćenje razvoja djeteta i planiranje uz pomoć razvojnih mapa
raspored radionica
prijavni list
Zagreb, 25. i 26.10.2019. Metoda Persona Doll za rad s djecom na uvažavanju različitosti
raspored radionica
prijavni list

newsletter

korak po korak je program metoda poučavanja usmjerenih na dijete

18. listopada 2019.
3.154.597 posjeta